Skocz do zawartości

Q21

Branża
 • Zawartość

  7 710
 • Dołączył

 • Ostatnio

7 obserwujących

O Q21

 • Ranga
  Pasjonat

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Pabianice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cześć, Jeśli chciałbyś postawić na przestrzenne brzmienie z precyzyjnym dołem oraz szczegółową ale nie nachalną górę to Focal Aria 926 lub Kef R7 byłyby bardzo dobrym rozwiązaniem. Kefy zagrają bardziej w głąb oraz zapewnią mocniejszą podstawę basową. Klipsch RP6000f to typowa V-ka i raczej marne szanse aby przypadły Ci do gustu. Przed zakupem na pewno zalecałbym ich posłuchać. Dali Rubicon 6 to świetne kolumny jest patrzymy na precyzję, rozpylenie góry oraz dociążenie średnicy. Jednak jest to znacznie wyższa kategoria cenowa względem Focal czy Kef. Weź jeszcze pod uwagę Audio Physic Classic 8, które zagrają przestrzennie i łagodnie. Quad Z-3 to także ciekawa opcja o muzykalnym brzmieniu oraz zróżnicowanym basie. Zapraszam do kontaktu w sprawie umówienia odsłuchu oraz po wyceny
 2. Q21

  Budżetowy zestaw

  Jeśli chciałbyś postawić na funkcjonalność to poszukaj nowego Topping Audio MX3 lub SMSL Q5 Pro i dokup do nich używane kolumny takie jak Klipsch F2 jeśli cenisz sobie dynamikę. Większą muzykalność, łagodniejszą górę uzyskasz podłączając Canton GLE-70.
 3. Zgadzam się z kolegami Nad gra cieplej a Cambridge bazuje bardziej na technicznym i ostrzejszym brzmieniu.
 4. Polecam urządzenie firmy Polk Magnifi Mini niepozornie wyglądający soundbar zaskakuje pozytywnie mocnym dźwiękiem i w takim pomieszczeniu zrobi wrażenie.
 5. Aktywne Kefy to byłby pewnie strzał w dziesiątkę, ale myślę, że pewnie szukasz znacznie tańszego rozwiązania? Popatrz na kolumny aktywne Klipsch R-51PM/ The Fives, czy System Audio Saxo 3 Active.
 6. Monitory Polk dobrze sprawdzą się w kinie, ale to gabarytowo głębokie konstrukcje i będą odstawać mocno od ściany. Jeśli ci to nie przeszkadza to można je kupować, oczywiście proponowałbym najlepiej S20E, albo S15E.
 7. Przyznam szczerze kominek komplikuje bardzo ustawienie kolumn. Powieszenie/postawienie monitorów nie załatwi sprawy, gdyż ciepło unosi się do góry i paradoksalnie takie rozwiązanie może być jeszcze bardziej narażone na wysoką temperaturę.
 8. To duża przestrzeń ja na tego typu głośniki, ale jak nie możesz inaczej. Popatrz na wiszące głośniki firmy Klipsch z serii RP-240D, albo Klipsch RP-640D wymiarowo powinny ci pasować, koniecznie do nich musiałbyś dokupić subwoofer np. Klipsch R-112SW i powinno być naprawdę nieźle.
 9. Musisz wejść w ustawienia amplitunera i zmienić w menu subwoofer on/off prawdopodobnie to wystarczy by subwoofer już zagrał.
 10. Polecam salony Guitar Center, Music Center, Riff.
 11. QA 3050i to na prawdę dobre kolumny o oryginalnym wyglądzie. Jest to dynamiczne brzmienie z precyzyjnym dołem oraz szczegółową, nieco ostrzejszą w porównaniu do KEFów Q750 górą.
 12. Tutaj może być różnie, na pewno w przypadku SMSL Q5 Pro mamy więcej możliwości, w przypadku Klipsch albo brzmienie się spodoba albo nie. Natomiast funkcjonalność the Fives jest zdecydowanie większa.
 13. Cześć, Yamaha RN803d to wydajny amplituner, który poradzi sobie zarówno z Kef Q750 jak i Monitor Audio SIlver 8. Więcej szczegółów oraz większą dynamikę uzyskasz bez wątpienia na Monitor Audio, Kefy zagrają bardziej wyrównanym dźwiękiem. Heco Aurora 700 zapewnią muzykalniejszy charakter brzmienia oraz mocną podstawę basową, niemniej jednak nie będą tak przestrzenne jak KEFy czy Monitor Audio. Mamy na stanie Kefy oraz Monitor Audio Silver 500. Jeśli chciałbyś porównać obie pary to zapraszam do kontaktu. Umówimy odsłuch w naszym salonie.
 14. Cześć, W kwocie około 3000zł miałbyś monitory aktywne takie jak Klipsch the Fives, które zapewnią dynamiczne brzmienie z mocną podstawą basową. Monitory posiadają wbudowany moduł bluetooth oraz DACa z wejściami optycznymi, coaxialnymi oraz USB. Dodatkowo dużym plusem jest HDMI ARC, dzięki któremu będziesz mógł połączyć TV i korzystać z pilota do telewizora. Alternatywą oczywiście byłby zestaw stereo taki jak np. SMSL Q5 Pro w połączeniu z Jean Marie Reynaud Lucia lub Kef Q350. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny.
 15. Charakter brzmienia jest podobny i jedynie co zyskujesz to możliwość nagłośnienia nieco większego pomieszczenia.
×
×
 • Utwórz nowe...