Skocz do zawartości

radzik82

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O radzik82

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam, Chciałbym zapytać o kilka typów wzmacniaczy...które wybrać ????? Oto opcje: Yamaha RX-V767, Yamaha RX-V1065,Yamaha RX-V1067 oraz Yamaha RX-V2065. Pod wzmacniacz będą podłączone Yamahy NS-777 + centralny i 2 tylne Yamahy. Wiem,że podałem typy wzmacniaczy z różnych półek-RX-V1065 i RX-V2065 to modele starsze,pytanie czy warto dołożyć 1200 zł i kupić RX-V1067 np.zamiast RX-V767- czy różnica mocy będzie wyraźnie odczuwalna.Nowsze modele tj. RX-V1067 i RX-V767 mają wiecej opcji dźwięku itp.,znowu RX-V2065 deklasuje wszystkich biorąc po uwage moc na kanał. Proszę o pomoc......
 2. Witam Wszystkich, chciałbym prosić o pomoc w pewnej kwestii. Od pewnego czasu szukałem dobrego sprzetu audio(w 80% chodziło mi o wykorzystanie go jako zestaw stereo do słuchania muzyki,a w 20% jako wykorzystanie podczas oglądania filmów). Podjąłem decyzję i wybrałem amplituner Yamaha RX-V1067 oraz kolumny podłogowe Yamaha NS-777.Mam pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie w tej kwetii. Jakie powinienem wybrać okablowanie do tego sprzetu tzn jakie kable głośnikowe,banany,pozostałe elementy (marka,materiał,cena,czy istotna jest długość kabli?).Chodzi o przedział cenowy proporcjonalny do posiadanego sprzętu. Jeśli to ma jakieś znaczenie to głosniki będą grały w pomieszczeniu 40 m2 rock,pop,raczej nie klasykę,w mniejszym stopniu wykorzywane będą jako kino domowe.Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rady z Waszej strony. Pozdrawiam.
 3. Witam Wszystkich, chciałbym prosić o pomoc w pewnej kwestii. Od pewnego czasu szukałem dobrego sprzetu audio(w 80% chodziło mi o wykorzystanie go jako zestaw stereo do słuchania muzyki,a w 20% jako wykorzystanie podczas oglądania filmów). Podjąłem decyzję i wybrałem amplituner Yamaha RX-V1067 oraz kolumny podłogowe Yamaha NS-777.Mam pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie w tej kwetii. Jakie powinienem wybrać okablowanie do tego sprzetu tzn jakie kable głośnikowe,banany,pozostałe elementy (marka,materiał,cena,czy istotna jest długość kabli?).Chodzi o przedział cenowy proporcjonalny do posiadanego sprzętu. Jeśli to ma jakieś znaczenie to głosniki będą grały w pomieszczeniu 40 m2 rock,pop,raczej nie klasykę,w mniejszym stopniu wykorzywane będą jako kino domowe.Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rady z Waszej strony. Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...