Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Znikomy

Sterowniki do karty dźwiękowej

Witam, odkupiłem niedawno kartę dźwiękową Sound Blaster Audigy SB 1394 Eax advenced HD, ale nie mam do nich sterowników. Szukałem m.in. na stronie producenta, oraz na innych stronkach ale nie znalazłem żadnych odpowiednich do niej sterowników. Może ktoś z was się spotkał już z tą kartą i napisze jakie stery do niej pasują. Według głównej strony Sound Blaster nie ma takiej karty o tym numerze SB 1394, więc już nie wiem jak szukać. Pozdrawiam.

Cytat

Witam, odkupiłem niedawno kartę dźwiękową Sound Blaster Audigy SB 1394 Eax advenced HD, ale nie mam do nich sterowników. Szukałem m.in. na stronie producenta, oraz na innych stronkach ale nie znalazłem żadnych odpowiednich do niej sterowników. Może ktoś z was się spotkał już z tą kartą i napisze jakie stery do niej pasują. Według głównej strony Sound Blaster nie ma takiej karty o tym numerze SB 1394, więc już nie wiem jak szukać. Pozdrawiam.

Ja bym spróbował ze sterami od innego modelu - Zerknij tutaj icon_wink.gif

Coś kojarzę że 1394 to nie jest konkretny model karty tylko oznaczenie jakiegoś układu/chipsetu (jakoś tak) icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0