Skocz do zawartości

Bose Companion 2 series II vs Creative Gigaworks T40 Seria Ii vs Logitech Z-10


Recommended Posts

Witam!

Mam mały pokój (jakieś 2,5mx4,5m), szukam zestawu 2.0, ponieważ zależy mi na tym, ażeby wszystko ładnie zmieściło się na biurku. Znalazłem te trzy zestawy i wydają mi się najrozsądniejsze (drożej już nie planuje kupować) pod względem jakości i designu. Na ekranie dotykowym aż tak mi nie zależy, bo wiem, że po tygodniu mi się znudzi i to będzie tylko dodatkowy "bajer". Który zestaw jest lepszy pod względem jakości wydobywającej się z nich muzyki? Głośniki potrzebnie głównie do posłuchania muzyki (gatunek: metal) podczas przeglądania internetu ew. do grania. Nie zależy mi do końca na jakimś audiofilskim brzmieniu, bo w salonie mam już na czym słuchać, a te kupuje jako dodatek do swojego pokoju, bo notabene większość czasu tam spędzam i chciałbym też coś miłego dla ucha usłyszeć. Czy możecie mi powiedzieć na czym polega różnica między creative gigaworks T40, a creative gigaworks T40 Series II? Czy warto dopłacać na Series II?

Pozdrawiam!

Edycja:
A może drodzy koledzy zainwestować w takie głośniki z przednim bass-refleksem coby je przy ścianie można dać + wzmacniacz technicsa?: http://allegro.pl/item854365922_mission_m3..._nowe_w_wa.html Dałoby się taki zestaw później rozszerzyć o kolejne głośniki, żeby to jakiś głębszy sens miało?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...