Skocz do zawartości

Pomc w wyborze sprzętu - mini wieża


tommac

Recommended Posts

Witam wszystkich,
W najbliższym czasie planuję zakup mini wieży audio. Lubię posłuchać muzyki zarówno z CD jak i radia. Muzyka różna, raczej bez najcięższych dźwięków ani techno.
Chciałbym kupić dobrej klasy sprzęt do ok 1500 PLN z radiem i wejściem USB. Wielkość pomieszczenia ok. 20 mkw. Zrobiłem wstępny rekonesans i na mojej liście pojawiły się następujące sprzęty:
1. LG FA162 (bo jest tani, ma 2x3 drożne głośniki, USB i radio)
2. LG FB163 (jw. i odtwarza DVD, obecnie nie używam DVD do muzyki, więc nie wiem, czy warto inwestować)
3. Yamaha PianoCraft Micro 330 (słyszałem dobre opinie o linii pianocraft, ma USB, radio)
4. ewentualnie, Yamaha Pianocraft E810 (j.w. lecz bez USB ale za to z DVD .... no i przekracza budżet icon_sad.gif )
5. Panasonic SC-AK280 (jest tani, ma 2 2-drożne głośniki, radio i zmieniarkę płyt; brak USB, są dobre opinie o jakości dźwięku)
6. PANASONIC SC-AK770 (droższy brat AK280, ma osobny subwoofer, USB - bez obsługi WMA, radio, zmieniarkę płyt i wielką moc - 700W)

Pomóżcie proszę w wyborze ....


Dzięki,
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...