Skocz do zawartości

głośniki do 1000 zł


Kacper91

Recommended Posts

Witam chcę kupić kolumny stereo do około 1000 zł w przyszłości zamierzam rozbudować zestaw do 5.1 ogólnie słucham muzyki trance, house i ich odmiany zalerzy mi na dobrym walnięciu basu ale żeby można było też słyszeć czysto brakedown w piosenkach. Mam na oku 4 pary głośników

-JAMO S 718
-QUADRAL QUINTAS 500
-MAGNAT MONITOR SUPREME 1000
- TONSIL Fenix 2

Prosiłbym o pomoc w wybraniu jeżeli macie jakąś inną alternatywe to z góry dziekuje tylko proszę w odpowiedziach o napisanie konkretów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nocny_łowca
Cytat

Witam chcę kupić kolumny stereo do około 1000 zł w przyszłości zamierzam rozbudować zestaw do 5.1 ogólnie słucham muzyki trance, house i ich odmiany zalerzy mi na dobrym walnięciu basu ale żeby można było też słyszeć czysto brakedown w piosenkach. Mam na oku 4 pary głośników

-JAMO S 718
-QUADRAL QUINTAS 500
-MAGNAT MONITOR SUPREME 1000
- TONSIL Fenix 2

Prosiłbym o pomoc w wybraniu jeżeli macie jakąś inną alternatywe to z góry dziekuje tylko proszę w odpowiedziach o napisanie konkretów



Ja zakupiłem sobie zestaw 5.1 i z przodu mam Magnaty suprime 2000 a z tyłu 1000 sub + center kolumienki sprawują się super jak za taką cenę jak dla mnie w zupełności wystarczy 2000 mają mocny bass i są selektywne

polecam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...