Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kafar

Słuchawki dla gracza

Witam. Planuję zakup słuchawek stereo w cenie max 200zł (chociaż najlepiej jakby było do 150zł), głównie do grania w gry. Najbardziej zależy mi na dobrym dźwięku przestrzennym oraz wygodzie. Słuchawki mam zamiar podłączać do wyjścia minijack 3,5mm w tv, a gry odpalać z Xbox'a, jeśli to ma jakieś znaczenie. Mam na oku modele: Pioneer SE-M290 lub M390, Sennheiser HD205, Creative Fatal1ty HS-980 MKII. Które z tych słuchawek będą wg Was najlepsze? Możecie również polecić inne modele.

Myslę, że Sennheisery będą dobre. W tej cenie to jedna z najlepszych możliwosci. Są jeszcze trochę droższe CREATIVE'y Aurvana LIVE!, które spokojnie konkurują ze słuchawkami nawet za 500zł, ale skoro mówisz, że 200zł i nie więcej to raczej ich nie kupisz.

a gybys wyskrobal jednak wiecej to za 300zl mozesz miec Sennki HD555 z 3 metrowym kablem co przy grze przed tv z padem w reku ma niebagatelne znaczenie, sluchaweczki maja fajny przestrzenny i detaliczny dziwek, sa super wygodne i swietnie nadaja sie tez do sluchania muzyki:)
A z tanszych to HD205 do grania sie nadaja:)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0