Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
beny95

Zestaw Do radia Szkolnego

Recommended Posts

Opiekun samorządu poprosił mnie (DJ szkolnego) abym zrobil kosztorys radia szkolnego, chodzi tu o cene głośników, kabli, wzmacniacza i ew. 2 mikrofonów. Wiem, że do każdego wzmacniacza potrzebne są odpowiednie głośniki, lecz zabardzo pojecia w tym nie mam. Czy macie jakiś pomysł, jaki sprzęt trzeba kupić? I czy możliwe by była jak najmniejsza cena ? (chodzi o to, ze nie wiem jaki fundusz ma szkoła.) znalazłem takie głosniki jak: Wharfedale Diamond 10.0,
Magnat Supreme 100, RH Sound BS-1040T/Bi czy mozna do nich dopasowac jakis wzmacniacz audio? Z niecierpliwoscią czekam na każdą odpowiedź!

Witam - powiadasz, że jestes DJ szkolnym i nie masz pojęcia ? o sprzęcie ? to jak Ty chłopie w tym funkcjonujesz ?

Co do odp na pytanie - to ma być do nagłaśniania szkoły czy jak ? bo nie rozumie ? cz to ma być w studiu radiowym i monitory odsłuchowe?

Chodzi o to ze np na jeden korytarz ma byc np. 4 głośniki a "rozglosnia" byłaby w jakims schowku malym wiec mysle ze do tego schowka szly by kable od głosnikow ale nie umiem dobrac tego zestawu, kolega ma jakies pojecie ale jest nieogarniety i nic nie mozna z nim zalatwic

No to może zacznijmy od tego aby szkoła dała Tobie odp jaki min oraz max budżet na takie wydatki - to dobry pomysł
a to ma grać cały czas, czy na imprezach czy na przerwach ? skąd dzwięk ? w sensie jakiś pokoik radiowy - jest w ogóle coś ?
Gdzie to mają takie głośniki stać ?

chodzi najpierw o to ze to bd na przerwach puszczana muzyka dzwiek prawdopodobnie z laptopa
ja mam zrobic wstepny kosztorys a potem zaniesc do dyrcia i on oceni no jakis taki pokoik radiowy

Wpisz radiowęzeł w allegro oraz w googlach - zobacz na wyniki nakreślą Tobie ceny
Dodaj to do kupy i masz kosztorys do tego - nie wiem ile głośników chcesz w całej szkole to spora ilość, piętra? czy tylko po sztuce na korytarzach ale kabli wyjdzie niezłe kilometry icon_smile.gif
A może infrastruktura szkolna ma już kable od starego radiowęzła - kiedyś były modne - kwestia szkoły

PRZYKŁAD kliknij

Mikrofon dynamiczny nagłowny HM-30
Głośnik ścienny BS 1040TS\W
Wzmacniacz miksujący ST-2250BC
Monacor SPC-75\SW
Może być taki zestaw
Bedzie se soba wspolgrac

2x Mikrofon dynamiczny nagłowny HM-30
16x Głośnik ścienny BS 1040TS\W
Wzmacniacz miksujący ST-2250BC
kabel Monacor SPC-75\SW

Bedzie ze soba wspolgralo?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować