Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
behemothxx

HD 555

Witam to mój pierwszy post na forum, zamierzam kupić słuchawki z naciskiem na gry i filmy i wybór padł na HD 555 i chciałbym te słuchawki mieć też podłączone do xboxa 360 i teraz moje pytanie brzmi czy potrzebuje jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego? Czy na konsoli wykorzystam w dużym stopniu potencjał słuchawek (ze wzmacniaczem) i jak to podłączyć najlepiej?

Do czego podłączasz konsolę??? Do TV czy może do jakiegoś amplitunera/wzmacniacza??? Jeśli mówimy o podłączaniu do telewizora to lepiej kup jakiś wzmacniaczyk słuchawkowy, bo ten wbudowany w TV raczej się nie nada. Jeśli podpinasz pod jakiegoś ampa/wzmaka to na początek może być bez dodatkowej elektroniki, a najwyżej jak ci zacznie czegoś brakować to będziesz kombinował.

Xboxa mam podłączonego pod monitor LG kablem HDMI. I jaki wzmak polecili byście mi do HD 555?

Zależy ile chcesz na niego wydać,
czy ma byś nowy czy używka,
czy chcesz produkt jakiejś dużej firmy czy może być DIY???

Rozglądałem się za czymś podobnym cenowo do holdegrona (co myślicie o tym wzmaku)?

Moje Hd215 w dziurce TV Panasonica daja rade, wybuchy bomb w COD w polaczeniu z dual shockiem daja swietny efekt ale te sluchawki sa 24ohmowe wiec nie wiem jak bedzie z 55tkami, zanim kupisz wzmak sredniej jakosci posluchaj w dziurce.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0