Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
makkam121

Jaki subwoofer? Koda SW-1000 v.2 vs Taga TSW-150

Witam
Szukam właśnie jakiegoś subwoofera, który zagra jak najlepiej z kolumnami 5.0 Koda AV 702 v.2/3 lub Taga TAV 606. Myślałem na początku o Koda SW 1000 v.2 ale myślę sobie, że może i z Tagi by dało się coś wybrać (np. jak w tytule tematu). A może inne modele lub nawet marki?...Serdecznie proszę o opinie na temat subków wymienionych i nie tylko.
Pozdrawiam
makkam121

Jestem posiadaczem suba Kody SW1000 (wersja pierwsza), podłączony był najpierw do ampka bez regulacji odcięcia teraz do AV z pełna kalibracją, działa niezawodnie od 5 lat, zakres regulacji spory
jestem zwolennikiem basu niemęczacego - tylko w kinie, wchodzacego kiedy wymaga tego akcja a nie buczącego nieustannie i tutaj ten sub mi pasuje, w przypadku niedoboru basu można go "podkręcić"
minus po latach użytkowania - brak funkcji samowyłaczania i włączaniu przy obecności/braku sygnału, teraz trzeba go włączać ręcznie a po seansie pamiętać, żeby wyłączyć icon_smile.gif

a ty te zestawy to masz czy bierzesz pod uwage czy jak bo ja posiadam tage 606 i powiem szczerze że zadna rewelka natomiast jeśli chodzi o suba tagi tsw 90 jest bardzo zbliżony do tego z kody i jest ok Edytowano przez muzyczny_gość
używaj proszę funkcji 'Odpowiedz'

Cytat

Jestem posiadaczem suba Kody SW1000 (wersja pierwsza),.......

a jak w muzyce ? np. stereo ?

W muzyce w sumie też się sprawdza, używałem go z Kefami Q4, które basem nie grzeszą i się to fajnie uzupełniało, byle nie przesadzic z głośnością basu i częstotliwościa odcięcia
naprawde super za to zabrzmiało jak zrobiłem sobie zestaw sub-sat tzn podłączyłem surroundy na przód i włączyłem subka, basik ładnie je uzupełniał i się nie ciągnął - gwóźdź programu tutaj to znów odpowiednia kalibracja suba i amplitunera

hmmmm audiofilem nie jestem (tak a propos wstępu do nowego Audio icon_smile.gif ), nie prowadziłem jakis porównawczych odsłuchów; dźwięk po podłączeniu suba "wypełnił" się od dołu, bas był obecny ale nie nachalny (nie przesadzałem z głośnością suba), czaił sie gdzieś tam - wydaje mi się, że był taki troche luźniejszy, w miarę głęboki
po prostu taki "fizjologiczny" i miły dla ucha

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0