Skocz do zawartości

Audigy 2 ZS GOLD + Sennheiser HD 555 + Holdegron Standard = brak bassu !!??


Tovija

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Przyznam szczerze że czuję się dosyć podłamany i mam nadzieje że uda mi się uzyskać od was jakąś konkretną odpowiedź i porade na temat problemu z jakim się borykam...
Jakieś 3 tygodnie temu pomyslalem sobie że zakupie w koncu jakieś dobre słuchawki w których mógłbym cieszyć się głębokim mięsistym basem oraz pięknym dźwiękiem przestrzennym (rodzina już powoli jest zmęczona bassem z moich gigaworsków). Po długotrwałej analizie postanowiłem zatem zakupić słuchawki Sennheiser HD 555 i tutaj zaczeły się schody. Niestety jak się później okazało słuchawki po podpięciu do wejscia sluchawkowego zamiast zalewać mnie bassem zalały mnie.. pustką. Niestety w pogoni za słuchawkami przeoczyłem pewien fakt a mianowicie taki, że aby cieszyć się tym wszechobecnie rozreklamowanym BASSEM jakim miały uderzać sennki potrzebny jest do nich odpowiedni wzmacniacz słuchawkowy. No cóż... zacinsołem więc pasa i postanowiłem upolować jakąś nie rewelacyjną, ale w miarę konretną okazję i zakupiłem używany wzmacniacz Holdegron Standard ale efekt jest dalej taki sam czyli BRAK BASSU. Nie ma zadnej poprawy w stosunku do odsłuchu z wejscia słuchawkowego z karty. Czy ktoś wie co jest przyczyną takiego stanu rzeczy ? Audigy 2 nie jest jakąś rewelacyjną kartą ale do złych też nie należy... Przyznam szczerze, że duże nadzieje przywiązywałem właśnie do tego wzmacniacza ale niestety efekt jest żadne... Będę wdzięczny za jakieś dobre porady co mam dalej z tym wszystkim zrobić.
Pozdrawiam,
Tovija
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...