Skocz do zawartości

Akg 701 + wzmacniacz


mindcrasher

Recommended Posts

Witam, podejrzewam że ten temat był już nieraz wałkowany, sam trochę szukałem ale nadal brak chociaż przybliżonej decyzji.
Jaki wzmacniacz do Akg 701??? Najlepiej do 2000 zł, choć tańsze a dobre rozwiązania mile widziane.
Życzliwych z odrobiną wolnego czasu proszę o pomoc bo słuchawki już jadą a temat wzmacniacz nadal leży.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dubiel HV-1 ,sam taki mam ,użytkowałem przez jakiś czas ze słuchawkami AKG K701.
http://www.dubieltubeamps.pl/



Dzięki, biorę go jak najbardziej pod uwagę, ewentualnie HEED Canamp.

Możesz jeszcze napisać czy zmieniałaś przy tym wzmacniaczu coś pod te AKG 701 i jak z żywotnością tego wzmacniacza, chodzi mi o lampy bo się na tym nie znam, czy one wymagają wymiany z czasem???
Jaka cena???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że nia ma tam zbyt wielkiego obciążenia oraz wielkiej mocy bo to wzmak "pod słuchawki" to żywotność lamp jest b.długa.
Wersja podstawowa ,którą testowałem zanim kupiłem wzmaka jest już bardzo dobra , w mojej docelowej ,zmienione
są lampy sterujące na General Electric /różnica w cenie 120 zł/ .Obydwie wersje spokojnie mieszcza się w zakładanym
przez Ciebie budżecie.

P.S. Heed to taki "bezpieczny zamulacz" w stosunku do HV-1 ,bezpośrednie porównanie rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa wykonania bo gdzieś spotkałem się na forum, że wykonanie jest bardzo słabe.
I jeszcze pytanie odnośnie mocy wyjściowej, czy te 300mW wystarcza też pod inne słuchawki np. Sennheiser 600, 650??
Da się używać dwóch par słuchawek na raz, bo widzę że są dwa wyjścia słuchawkowe?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...