Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !
Zakupiłem ostatnio Yamaha PianoCraft MCR-840 do pokoju o powierzchni 17m2.
Słyszałem że przy kablach dołączonych do zestawu ten sprzęt nie gra najlepiej, tak więc prosił bym was o podanie jakichś przykładów kabli :

a)głośnikowych (tak do 10zł za metr)
b)połączenie Yamaha z PC

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale słucham wszystkiego prócz muzyki poważnej, przeważającym typem muzyki jest Hip-Hop i POP.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Mam kilka fajnych moim zdaniem propozycji godnych uwagi : Pierwsza to kabelek marki PROFIGOLD model BassFlex PROFIGOLD
Innym jeszcze ciekawym przykładem troszke droższym jest kabelek Polskiego producenta marki AUDIONOVA moim zdaniem naprawdę rewelacja w tej cenie choć jest troszkę droższy niż zamierzasz wydać i być może wymagałby jeszcze wykonania konfekcji... AUDIONOVA I na koniec jeszcze jedna propozycja jednego z czołowych producentów kabli głośnikowych marka MONSTER CABLE Monster Cable Jesli chodzi jednak o połączenie PC z Yamaha to sprawdź jaka masz opcje podłączenia bo przypuszczam,że chcesz wykorzystać wyjście słuchawkowe i zweryfikuj czy wyjście to po podłączeniu kabelka działa jako typowe wyjście sygnału liniowego, no chyba ze masz SPDiF to byłoby najlepiej bo to sygnał cyfrowy więc bezstratny.... icon_smile.gif POZDRAWIAM.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt ten będzie podłączony do karty dźwiękowej Asus Xonar DX\XD jest tam wejście Optyczne.
Mam kabel firmy OEHLBACH nie wiem jaki model,tyle że jest on już stary , jak go kupiłem kosztował 150zł.
Ale bądź co bądź jest to kabel optyczny także powinno być ok, prawda ?
Pozdrawiam !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...