Skocz do zawartości

Yamaha + Koda ?


cinek2563

Recommended Posts

Witam
Niedawno wykończyłem salon i chciałbym zakupić kino domowe, niestety nie bardzo orientuje się w temacie i chciałbym jakiejś małej porady.
Myślałem nad zestawem typu:
AMPLITUNER YAMAHA RXV365 + Koda av 707

bądź AMPLITUNER YAMAHA RX-V 465 i te same głośniczki.
Jeśli chodzi o zakres cenowy chciałbym zamknąć się w ok. 2 tys.
Proszę o jakieś rozsądne propozycje najlepiej z przykładami.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zestawy wydają się być całkiem rozsądne w tej cenie, ,,jedynie" należało by je jeszcze przed zakupem posłuchać... No właśnie i tu pewno jest problem... Nawet jak ktoś ma taki zestaw i napisze, że jest świetny - to i tak nie masz gwarancji, że dla Ciebie również!!!
Napisz jeszcze w jakim pokoju to ustawisz (tzn. ile ma m2)? Czy czasami będziesz chciał posłuchać muzyki w stereo, jeśli tak to jakie gatunki muzyczne preferujesz? Może zależy Ci na jakiejś szczególnej właściwości w odtwarzanym dźwięku: typu potęzny bas etc.? Czy ten sprzęt, jak naTwoim przykładzie, ma być tylko nowy? Co z odtwarzaczem, masz już DVD, czy może Blu-Ray? Coś więcej od siebie musisz dodać, nie tylko że nie bardzo orientujesz się w temacie. Bo każdy coś tam troszczekę zawsze się orientuje. A na pewno coś mu się bardziej lub mniej podoba -> przykład Twoje propozycje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie sprawa wygląda tak: pokój ma 22 m2. Jeśli chodzi o muzykę to tak też liczy się, słucham praktycznie wszystkiego po trochu, ale głównie skupiam się na (pop,dance,rock) więc ten potężny bass nie jest tak ważny. Hmm jeśli chodzi o stan to niekoniecznie musi być nowy ten sprzęcik ale wiadomo ze nie chciałbym kupić czegoś zharowanego, wszystko z głową.
Poza tym mam odtwarzacz DVD panasonica LINK, nie jakiś szałowy ale jest, ale to nie będzie stanowiło problemu bo mam w planach zakup PS3, która jest wyposażona w odtwarzacz Blu-Ray.
Podsumowując to ten zestaw ma się sprawdzić zarówno przy filmach jak i muzyce, gdybym miał to rozłożyć procentowo to 60% filmy - 40% muzyka.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...