Skocz do zawartości

Wzmacniacz Yamaha AX-930


oktagon

Recommended Posts

Wypatrzyłem na e-bay wzmacniacz Yamaha AX-930 i jestem w jakiś sposób zainteresowany tym "okazem".
Wiem tylko że ten wzmacniacz ma swoje lata i trudno mi znaleźć jakieś opinie na jego temat.

Co prawda jestem całkowicie zadowolony z mojego obecnego wzmacniacza, ale mam też poważanie dla
starych, klasycznych modeli.

Czy ktoś ma lub miał z tym wzmacniaczem do czynienia i może coś bliżej powiedzieć?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Niestety ja nie pomogę, nasuwa mi się tylko nasz specjalista od starszych modeli YAMAHY: Kolega kaczor.


icon_redface.gif
Przesada Radi73

Pewnie już po herbacie - na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to, że wyjechany byłem.

AX-930 bezpośreni następca lubianej i hołubionej AX-900.
Najwyższy z "normalnych" modeli. Granie raczej lekko podbitymi skrajami (zarówno górą jak i dołem) niż liniowe. Może się spodobać zwłaszcza przy głośniejszym słuchaniu i "drapieżnej" muzyce. Z uwagi na duże spadki dynamiki przy małych poziomach głośności niekoniecznie najlepszy do cichego słuchania.
Jeśli w stanie technicznym bez zarzutu w budżecie 500plnów raczej warto.
Jeśli coś z nim nie tak - nie ruszać to trudno naprawialna zabawka - z racji cienkich ścieżek na płytkach mających paskudną cechę odklejania się przy lutowaniu ręcznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...