Skocz do zawartości

Glosniki Microlab i Modecom - glosniki do kompa poszukiwane :)


Recommended Posts

Witam,

Od jakiegos czasu szukam glosnikow do komputera, glownie do sluchania muzyki (rock, jazz, klasyczna) i ogladania filmow. Jakos nie mam zaufania do malych satelit logitecha (np. X313) i burczacego subwoofera imitujacego bass, z bardziej sensownych opcji znalazlem glosniki firm Microlab i Modecom, tylko czy to nie jest jedno i to samo?

Microlab FC530 http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/1281819
ModeCom MC-2150 http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/685071

cena podobna modele prawie identyczne tylko co kupic?
a moze warto dolozyc do modelu solo (tylko ktorego) sa dosc drogie nie posiadaja oddzienego wzmacniacza , pilota itd.


Prosze o nie informowanie mnie o istnieniu opcji szukaj znam jak nawet zbyt dobrze icon_smile.gif

Z gory dzieki za pomoc !!!!
Michal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sam jakiś czas temu głowiłem się nad ich zakupem icon_smile.gif Pisałem nawet tutaj na forum. Muszę Ci powiedzieć,że zamówiłem sobie model solo 4c i niestety przyszedł uszkodzony : głośnik nie stykał i odesłałem je. Obecnie mam 8 letnie głośniki 4.1 i powiem Ci,że wrażenia na mnie nie zrobiły. Jeżeli mam Ci doradzić to chwytaj model 5C albo 6C ( sam na dniach dostanę w zamian jeden z tych modeli), bo 4C do głośniejszego słuchania się nie nadają kompletnie. Celuj więc w te modele, ponieważ 7C to trochę wyższa cena, pozdro !

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...