Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darecki234

Jaki subwoofer?

Recommended Posts

Witam.
Planuję zakup subwoofera i szczerze mówiąc nie wiem za bardzo który byłby najlepszy. Ogólny wymóg to cena nieprzekraczająca 450-500 zł. Wpadło mi w oko kilka modeli, jak:
Jamo SUB200,
Koda SW 1000 v2
Taga Harmony TSW-80

Który z tych subów byłby najlepszy? Pokój ok 13 m2, wiadomo - liczy się jak najdokładniejszy bas (W miarę możliwości w tej cenie). W zasadzie będzie używany wyłącznie do muzyki (tylko sporadycznie jakieś filmy) - dużo dubstepu, rocku czy metalu - ogółem wszystko po kolei.
Moje doświadczenie w takich sprzętach nie jest zbyt duże dlatego z góry dzięki za wszelkie wskazówki i pomoc! icon_wink.gif

PS. Sub będzie współpracował z Onkyo CS-325.

Poszukaj jak możesz sub Focal-a ten najtanszy ,jest w RCM za około 1600 zł ale można go dostac z drugiej ręki za mniejsze pieniadze .Mysle że "może " zagra po dostrojeniu w Twoim pokoju.Jak mozesz najlepiej wypozycz danego sub-a za kaucja i posłuchaj u siebie.

Nie wiem tylko czy jest sens pakować taki subwoofer w mój system (i pokój). Cena samego suba jakby nie patrzeć przekraczałaby dwukrotnie wartość reszty.. Ten Jamo naprawdę nie jest wart uwagi? Moim zamierzeniem było kupno czegoś w cenie do 500 zł icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować