Skocz do zawartości

HK BDT 20


maciek720

Recommended Posts

Witam ! Potrzebuję waszej porady. Mikołaj już nie bawem , a ja nie wiem nic o nowym BDT 20. Najbardziej zależy mi na jakości dzwięku.
Czy kablem HDMI dostanę przyzwoitą jakość dzwięku , czy lepiej połączyć 7.1 , 5.1 anologowo?
I następne pytanie do posiadaczy HK ...10,jaki jest tak naprawdę ten BR ?
A może powinienem pomyśleć o Panasoniku 85 lub Sony PS3?
Kwota to max 2k,pokój 25m2 , plazma Panas 46g20, wzmocnienieHK AVR 360, CD HD 980.

Czy kablem COAXIAL pójdzie dzwięk HD ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Posiadam BDP 1 (wer. USA) i z tego co widziałem to 20 raczej nie ma wielkich zmian w stosunku do 1 czy europejskiej 10.
Być może pojawi sie nowy soft na co szczerze liczę, który pozwoli odtwarzać płyty BR kopiowane z ISO lub z kopi 1:1 np. na BR-RE.

Odtwarzanie jest ok, i radzi sobie dobrze z płytkami BR.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dziękuję za info.Najbardziej zalwży mi na jakości dzwięku , a ta 20 to będzie tylko transport.Wątpię , aby z hdmi poszedł dobry sound.
Prawdopodobnie poczaję się na Panasonica 300 - tkę. Załuję , że nie wyminiłem HK 10 właśnie na Panasa 300 jak było bez vat-u.
Jest jeszcze opcja poszukać OPPO. Z 2-giej strony Panas pasowalby do plazmy , a 20 do AVR 360.
Pozdrawiam.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...