Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maciek720

HK BDT 20

Recommended Posts

Witam ! Potrzebuję waszej porady. Mikołaj już nie bawem , a ja nie wiem nic o nowym BDT 20. Najbardziej zależy mi na jakości dzwięku.
Czy kablem HDMI dostanę przyzwoitą jakość dzwięku , czy lepiej połączyć 7.1 , 5.1 anologowo?
I następne pytanie do posiadaczy HK ...10,jaki jest tak naprawdę ten BR ?
A może powinienem pomyśleć o Panasoniku 85 lub Sony PS3?
Kwota to max 2k,pokój 25m2 , plazma Panas 46g20, wzmocnienieHK AVR 360, CD HD 980.

Czy kablem COAXIAL pójdzie dzwięk HD ?

Posiadam BDP 1 (wer. USA) i z tego co widziałem to 20 raczej nie ma wielkich zmian w stosunku do 1 czy europejskiej 10.
Być może pojawi sie nowy soft na co szczerze liczę, który pozwoli odtwarzać płyty BR kopiowane z ISO lub z kopi 1:1 np. na BR-RE.

Odtwarzanie jest ok, i radzi sobie dobrze z płytkami BR.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...

Witaj. Dziękuję za info.Najbardziej zalwży mi na jakości dzwięku , a ta 20 to będzie tylko transport.Wątpię , aby z hdmi poszedł dobry sound.
Prawdopodobnie poczaję się na Panasonica 300 - tkę. Załuję , że nie wyminiłem HK 10 właśnie na Panasa 300 jak było bez vat-u.
Jest jeszcze opcja poszukać OPPO. Z 2-giej strony Panas pasowalby do plazmy , a 20 do AVR 360.
Pozdrawiam.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim - nie ma potrzeby cytować go w całości...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować