Skocz do zawartości

Jaki Wzmacniacz pod 2 kolumny 50W RMS każda?


rmkrzysiek

Recommended Posts

Witam. Szukam dobrego wzmacniacza który dał by radę zasilić 2 solidne kolumny za około 200zł ( Oczywiście używanego ). Każda z kolumn jest wyposażona w głośnik basowy 165mm 50W RMS 4 OHM tweeter ( głośnik wysokotonowy ) oraz zwrotnice. Model głośników to HELIX DARK BLUE. Dodam że kolumny zostały profesionalnie wykonane. Szukam wzmacniacza który byłby odpowiedni do tych kolumn. Interesuje mnie wzmacniacz 2 kanałowy , z inpedancją od 4 OHM i mocą wyjściową nadająca się do tych właśnie kolumn. Zależy mi także aby był to wzmacniacz w miarę bezawaryjny o porządnej budowie. Myślałem o używanych wzmacniaczach z ALLEGRO np Technics, Pioneer lub YAMAHA. Dodam także że sprzęt bedzie grał w prostokątnym pomieszczeniu 30m2 bez żadnych gratów itp. Wiem że kwota przeznaczona na wzmacniacz wręcz budzi śmiech aczkolwiek czasem gdy się posiada wiedze to można kupić coś w miarę dobrego za niewielkie pieniądze. Na allegro jest bardzo dużo modeli w tym przedziale cenowym. Bardzo bym prosił o konkretne propozycje mile widziane także linki na allegro. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...