Skocz do zawartości

Zestaw bez klasycznych kolumn - proszę o poradę


Recommended Posts

Dzień dobry,
chcę skompletować sprzęt do grania i oglądania.
Chciałbym odtwarzać muzykę z komputera (bezprzewodowo), ipod touch, płyt cd również. Podoba mi się skrzynka Arcama rcube (mam ograniczenia w przestrzeni na kolumny), słuchałem jej nawet i dźwięk jest nie do wiary. Poprzez rwand i rwave można podłączyć do tego komputer i ipod. Czyli na razie gra. Chcę również podłączyć do tego tuner satelitarny (zżyłem się z n-ką) i ps3. Ps3 chcę traktować również jako odtwarzacz CD, DVD, bluray. Myślałem o rdac, tylko zgubiłem się już w możliwościach połączenia. Czy te urządzenia da się podłączyć do rcube? Będzie też duża plazma, którą też chcę połączyć z ps3 i tunerem "n", ale tutaj chyba nie ma problemu (HDMI w obu przypadkach dla obrazu). Podoba mi się też z opisu squeezebox, tylko czy mi to będzie potrzebne przy wyborze powyższych urządzeń i dostępie do wielu stacji radiowych przez "n"?
Mam stary Creek 5350 i CD Marantz (niezłe), można to ew. jakoś wkomponować, jeśli trzeba.
Widać powyżej moją słabość do Arcama, ale jestem otwarty na inne propozycje. Budżet - wydam więcej jeśli warto icon_wink.gif
Słucham chyba wszystkiego oprócz muzyki klasycznej, ale kocham blues i rock.
Bardzo dziękuję za ew. poradę.
Pozdrawiam
Kostek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...