Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klerykk

Onkyo A-5VL C-S5VL + Wharfedale Diamond 10.6

Recommended Posts

http://allegro.pl/show_item.php?item=1521875430

Czy to zagra na 16m2? Słucham dosłownie wszystkiego. Lubie Georga Michaela jak również System of A Down? Cały czas szukam zestawu stereo 3 tys zł (nowy). Nie ukrywam, ze wyglad równiż ma znaczenie.

Jaki tuner do tego?

PS. Temat zdublowany z innego super forum. Jeżeli komuś to przeszkadza to przepraszam ale chcę żeby temat trafił do dużej liczby melomanów.

Moim zdaniem warto jakbyś po prostu odsłuchał. Wtedy sam stwierdzisz czy Ci się podoba czy nie. Ja polecam używany sprzęt, za te pieniądze dostaniesz dużo dużo lepszą jakość dźwięku. Jeśli zależy Ci na wyglądzie i gwarancji to polecam salon z używanym sprzętem audio. Np klik

ok. ale sprzęt mnie interesuje tylko nowy. inny nie wchodzi w grę. Sprzętu słuchałem lecz inaczej w sklepie wielkopowierzchniowym, a inaczej w domu na 16 metrach.

W niektórych salonach można wypożyczyć za kaucją do domu na odsłuch. Może tam gdzie chcesz kupić też jest taka możliwość. Jeśli nie to pozostaje Ci poszukać w innym salonie albo jeśli podoba Ci się to zestawienie to po prostu kupić icon_smile.gif Ja nie ocenie tego sprzętu gdyż nie miałem nigdy styczności.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować