Skocz do zawartości

Piąty element - muzyka


Bert

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze!
Bardzo niedawno moja żona zachwyciła się muzyką Erica Serra do filmu Luc'a Besson - "Piąty element"
W szczególności olbrzymie wrażenie na niej wywarły dwa utwory wykonywane przez filmową Plavalagunę, a śpiewane przez albańską divę operową (Utwory "Lucia Di Lammermoor" oraz "The Diva Dance").
Wiem, iż soundtrack do tego filmu został wydany przez wytwórnię Virgin w 1997 r.
Jako że bardzo chciałbym swej żonie sprawić niespodziankę - kupując tę płytę - a w żadnych polskich dostępnych sklepach i aukcjach płyty tej nie ma - stąd pytanie do Was!
Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie możnaby nabyć drogą kupna powyższą płytę i czy w ogóle płyta ta była w obrocie na terytorium polski, proszony jest o pomoc!
Dziękuję z góry!
W imieniu swoim i żony!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to są dwie płyty, tzn. dwie różne okładki, ale czy różnią się składem to nie mam pojęcia.
Na pewno sklepy typu Amazon będą to miały, ale ile kosztuje przesyłka do Polski czy to się opłaca?

Kawałki doskonałe, zgadzam się z żoną icon_smile.gif


Zastanawiam się czy brak okładki oznacza brak płyty? Rzuć okiem, wydaje mi się, że jest dostępna...


http://www.musiccorner.pl/pp.php?p=56968


Pozdrawiam i powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...