Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bert

Piąty element - muzyka

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze!
Bardzo niedawno moja żona zachwyciła się muzyką Erica Serra do filmu Luc'a Besson - "Piąty element"
W szczególności olbrzymie wrażenie na niej wywarły dwa utwory wykonywane przez filmową Plavalagunę, a śpiewane przez albańską divę operową (Utwory "Lucia Di Lammermoor" oraz "The Diva Dance").
Wiem, iż soundtrack do tego filmu został wydany przez wytwórnię Virgin w 1997 r.
Jako że bardzo chciałbym swej żonie sprawić niespodziankę - kupując tę płytę - a w żadnych polskich dostępnych sklepach i aukcjach płyty tej nie ma - stąd pytanie do Was!
Czy ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie możnaby nabyć drogą kupna powyższą płytę i czy w ogóle płyta ta była w obrocie na terytorium polski, proszony jest o pomoc!
Dziękuję z góry!
W imieniu swoim i żony!

Gość
Z tego co wiem to są dwie płyty, tzn. dwie różne okładki, ale czy różnią się składem to nie mam pojęcia.
Na pewno sklepy typu Amazon będą to miały, ale ile kosztuje przesyłka do Polski czy to się opłaca?

Kawałki doskonałe, zgadzam się z żoną icon_smile.gif

Zastanawiam się czy brak okładki oznacza brak płyty? Rzuć okiem, wydaje mi się, że jest dostępna...

http://www.musiccorner.pl/pp.php?p=56968

Pozdrawiam i powodzenia!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować