Skocz do zawartości

B&W 685 / marantz 6003


mizerd

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Przyszedł czas wymienić stereo.
Pokój 0k 15 m2. Muzyka rock, soundtraki, Pop, metal.
Czy zestaw wymieniony w tytule dobrze zagra?Myślałem również o Rotel RA 04 lub nad c326, a może inne propozycje? Budżet coś ok 1600 zł na wzmacniacz.
Kolumny raczej podstawkowe - budżet coś około 2000. Mogę ewentualnie przesuwać pieniądze z kolumn na wzmacniacz. Ciekaw jestem waszej opinii.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Słuchałem Marantza i Nada, nie słuchałem Rotela. Wymieniłeś m.in. rock i metal, więc zakładam, że sporo słuchasz mocniejszych brzmień. Na twoim miejscu wziąłbym Nada, choć ja wybrałem Marantza (możesz przeczytać wątek pt. ciepły wzmacniacz).
Zestaw powinien zagrać dobrze, choć jeszcze bym się rozejrzał za czymś oprócz B&W. W ogóle jeśli nie masz tych 15 m2 pustych, czyli masz wytłumione jakoś (choćby dywan), to spróbuj posłuchać Audio Academy Phoebe III. Ja też rozglądałem się za podstawkowymi kolumnami do 2000, ale jak posłuchałem Phoebe, to dołożyłem i teraz wydaje mi się, że do końca życia już nie muszę zmieniać kolumn. icon_wink.gif
Pozdrawiam Sławoj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieszkasz w okolicach Warszawy?
Bo ja słuchałem w Wawie w Audioforte - http://www.audioforte.com.pl/
Polecam, bardzo miła obsługa i dobre miejsce odsłuchowe. Z tym że tam B&W nie posłuchasz, ale porównaj sobie Phoebe np. z jakimiś Monitor Audio w tym zakresie cenowym. Sądzę, że docenisz różnicę.
Pozdrawia Sławoj
ps. jak nie mieszkasz w Wawie, to może skontaktuj się z właścicielem Audio Academy, to polska firma - http://audioacademy.com.pl/_new/phoebe.htm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...