Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze


luk5007

Recommended Posts

Witajcie forumowicze. Z tego względu iż jestem tu nowy pozdrawiam Was wszystkich. Mam zamiar zakupić pierwsze porządniejsze kino domowe, nie było by problemu gdyby w mojej okolicy był choć jeden porządniejszy salon w którym mógłbym dokonać odsłuchu interesujących mnie sprzętów. Mianowicie po przeglądnięciu ofert firm porównaniu cen moje typy amplitunerów w kolejności to :
1. Onkyo TX-SR 608, na który jestem już prawie zdecydowany, brakuje mi w nim tylko przesyłania sygnału HDMI w trybie off
2. Pioneer VSX-921 , kosztuje niewiele więcej od poprzedniego, ale jakoś nie jestem przekonany do jakości. Słyszałem różne opinie na temat Pioneera.
3. Yamaha RX-V 767, zdecydowanie najdroższy z tej stawki, trochę poza ograniczeniami finansowymi ale może warto poczekać z miesiąc lub dwa.

Co do kolumn i możliwości finansowych moje typy to:
1. Magnat monitor supreme 1000, lub 2000 / mon. sup. 200 / cent. sup. 250
2. Jamo S608HCS
3. Quadral Quintas 6000 lub 5000
4. Wharfedale: Vardus 400/100/c2 lub Wharfedale Amber 20.5/20.1/20.C

Pomieszczenie w którym ma to grać to ok. 25-30m2 przeznaczenie 70% filmy i tv, 30% muzyka i gry. Do podłączenia dvd, satelita n, pc, konsola ps2.
Sub i odtwarzacz blu-ray przyszłościowo. Proszę o pomoc i rady co z czym zestawić aby osiągnąć maksymalny efekt oddający charakter amplitunera. A może Wy macie jakiś sugestie i propozycje w tych przedziałach cenowych. Kwota którą mogę przeznaczyć to 3500 max ok. 4000 zł na tą chwilę. Czekam na rady i propozycje pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...