Skocz do zawartości

Koda CV-65


KevinAudio_gsm

Recommended Posts

Witam serdecznie:) Dawno już sie nie produkowałem na audio.com ale teraz w wolnej chwili chcialbym prosić was o kilka zdań na temat zestawu głośników 5.0 KODA CV-65. Zestaw kosztuje około 1400-1600zł. Zaznaczę, że główny nacisk kładę na stereo jednak wiadomo centralny oraz surround też ważny jest, niemniej jednak to stereo najbardzie mnie inetesuje icon_smile.gif Jeśli ktoś je ma a licze na to że własnie tak jest to proszę o opis ogólny brzmienia tego zestawu. Przez kilka lat posiadałem zestaw KODA CV-52 w którym narzekałem na zdecydowanie slaby bass. Mam nadzieję, że w przypadku CV-65 jest już lepiej ze wzgledu na wieksze głosniki( nie 13 a 16cm) Dodatkowo ze specyfkacji cv-65 wynika, że głosniki sa wykonane z kevlaru który ma chyba dość dobre własnciwosci. Głosnik wysokotonowy to kopułka metalowa (cokolwiek to znaczy icon_wink.gif ) Jeśli ktokolwiek widział ktokolwiek słyszał ten zestaw to prosze o wypowiedz jak to gra icon_smile.gif Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...