Skocz do zawartości

Mikrofon dynamiczny-problem z jakością


Recommended Posts

Witam , ostatnio kupiłem mikrofon dynamiczny . Miałem kilka przejściówek i chciałem go podłączyć do komputera żeby sprawdzić jak będzie sie miała ta jakość do zwykłego komputerowego mikrofonu . Jednak okazało się że mikrofon nie nagrywa . Dowiedziałem się że potrzebny jest przedwzmacniacz , ale napaliłem się na to nagrywanie i musiałem coś szybko wykombinować . Mianowicie posiadam wzmacniacz gitarowy i postanowiłem go wykorzystać jako przedwzmacniacz . Po wykorzystaniu dwóch przejściówek i dwóch kabli okazało się ,że to działa i mikrofon zbiera wszystkie dźwięki lecz problem polega na tym ,że gdy nagrywam coś pod bit to jest juz gorzej jakość jest lipna ;/ Mam pytanie w tej sytuacji , czy da się jakoś poprawić jakośc mikrofonu ? Dodam , że na wzmacniaczu sa pokrętła : GAIN , Volume , Treble , Bass. Może są jakieś ustawienia korzystne które zapewnią lepszą jakość dźwięku ? Z góry dzięki jeżeli ktoś odpowie liczę na wyrozumiałość jestem nowicjuszem icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...