Skocz do zawartości

Słuchawki pomóżcie mi wybrać


Recommended Posts

Witam chce sobie sprawić prezent pod choinke icon_razz.gif a mianowicię słuchawki mam kilka typów ale jestem zielony w tej dziedzinie a więc proszę was o rade.
aktualnie mam AKG k520 szukam słuchawek zamkniętych z dobrym podbiciem basów i czystym dźwiękiem mam kilka typów napiszcie co o tym sądzicie

1. Grado SR 60


2. creative aurvana live


3. AKG k518



oczywiście jestem otwarty na wasze propozycje co do creative aurvana live słyszałem ze mają tak jakby sztuczny dźwięk ale nie wiem nie mam nigdzie sklepu muzycznego wpobliżu żeby pojechać i wybrać dla mnie najlepsze ;/ więc liczę na was icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR60 - grają bardzo przyjemnie ale raczej jasno, wszystko na swoim miejscu i dobrze kontrolowany bas. Są otwarte więc słychać w nich co się dzieje na zewnątrz więc raczej do użytku domowego lub na spacer po cichym parku. Podejrzewam że z proponowanej trójki oferują najlepsze walory dźwiękowe.

CAL - sam ich nie miałem ale warto poczytać bo o tych słuchawkach można już książki pisać icon_smile.gif

AKG K518 - stanowczo za dużo basu, dużo za dużo. Słuchałem ich z Cowon iAudio i7 i z całkowicie neutralnym ustawieniem (żadnych podbić, equalizer na płasko) dla mnie brzmiały zbyt nahalnie.

Osobiście polecam Grado SR60
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...