Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
deathvader666

Słuchawki nauszne zamknięte do 150zł

Recommended Posts

Witam!
Poszukuję słuchawek nausznych w cenie do 150zł. Będą używane do komputera (karta zintegrowana) oraz odtwarzacza mp3 Sony NWZ-E443. Muzyka to rock od lżejszego(Pink Floyd) przez cięższy(Metallica, AC/DC) do naprawdę ciężkiego(Death, Cannibal Corpse, Bathory) oraz rapu/hip-hopu. Używane będą też na dworze.
Budżet jaki dysponuję to do 150zł, więc teksty typu dołóż 80 i miej X słuchawki mnie nie interesują bo 150 +/- 20zł to maksimum. Zastanawiam się nad słuchawkami Pioneer SE-M390 i to jest na razie jedyna poważna kandydatura.

To tak jak z kupnem samochodu. Sa pewne przedzialy cenowe , ktore trzeba wizac pod uwage. Jesli chcesz na prawde dobre sluhawki to zainteresuj sie Creative aurvana live okolo 200zl, z postu wynika , ze to jednak a duzo, wiec moze upoluj uzywane.Nie bedziesz zalowal.Sam pozbylem sie sennheiserow hd555 (otwarte) na rzecz creaive aurvana live!Stosunek tego co sie z nich wydobywa do ceny - bezkompromisowy icon_wink.gif

Pozdrawiam.

Właśnie skłaniam się coraz bardziej w stronę Creativów icon_smile.gif
Wolę dołożyć a wiem że długo bd z nich korzystał. Teraz pytanie czy CAL mają jakąś konkurencję w swoim przedziale cenowym?

Warto tez nadmienic , ze sa to sluchawki, ktore potrzebuja dobrego zrodla.Przy dobrym dacu i wzmacniaczu sluchawkowym , mozna odkrywac je na nowo.icon_smile.gif
Wyszly ostatnio jeszcze jedne cuda Rocking Residence BoMB ciekaw jestem co sa warte.
Pozdro.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować