Skocz do zawartości

Na co zwrócić uwagę przy wyborze używanego wzmacniacza?


wzmacniacz

Recommended Posts

Witam. Nie znalazłem podobnego wątku także stwierdziłem, że przydałoby by się parę rad dla całkowitych laików (takich jak ja).
Otóż jakie są firmy produkujące wzmacniacze godne zainteresowania? Słyszałem, że NAD. Co jeszcze?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze wzmacniacza?
I w końcu, jak najlepiej ocenić stan techniczny sprzętu?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam forumowiczów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firm godnych zainteresowania jest bez liku.Wybór zależy sporo od Twoich preferencji.Jaki dźwięk lubisz delikatny czy ostry.W ilu metrach kwadratowych ma zagrać dany wzmacniacz .Niestety sprzętu kupowanego na Allegro nie masz jak sprawdzić i musisz wierzyć sprzedającemu na słowo.Choć na pewno jeśli to handlarz możesz sprawdzić czy ma negatywne komentarze.Dobrze jest kupić sprzęt w swojej okolicy aby go samemu odebrać.I nie dawać w łapki firmom kurierskim ,niestety żadna z paczkami się nie pieści.Możesz też szukać ogłoszeń na forach np na naszym.

Najczęściej sprzęt który ładnie wygląda czyli nie jest zniszczony jest w lepszym stanie technicznym można przypuszczać że jego właściciel o niego dbał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...