Skocz do zawartości

Ulepszyc system z Daniela na ProJecta RPM 1.3?


Recommended Posts

Prosze o porade specjalistów, ostatnio postanowiłem wrócic do vinyli po wielu latach. Troche ich mam ale vinyl nie jest głównym punktem systemu.

Mianowicie posiadam Daniela z wkładką Sumiko Pearl, wszystko podpięte do CA640P a w dalszej kolejności do Amplitunera(bo mam kino domowe) Marantz'a z systemem Monitor Audio RX6. Wszystko ładnie gra, ale zastanawiam się nad zmianą Daniela (z racji niepełnej sprawności i kołysania obrotów) na ProJecta RMP 1.3.

Czy to jest słuszne rozwiązanie, dodam ze wkładkę oczywiście przełożę do nowego gramofonu. Jest sens????
W zasadzie jestem estetą i zalezy mi aby gramofon nie tylko grał ale pasował wizualnie do reszty systemu, daniel jest poobijany i podniszczony.

Zależy mi aby zamiana nie grała gorzej a wygladała zdecydowanie ladniej jesli chodzi o estetykę.
1400zł to jest max co moge wydać na tego Projecta.

Doradzcie mi czy bedzie to grało lepiej czy zostawic Daniela bo nie warto.

Pozdr
Arek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdnaiem warto, choć znajdą się tacy, którzy powiedzą inaczej.
Ja bym poszeł nawet dalej. Uzbierał bym więdzej pieniedzy i kupił troche wyższy model ew. uzywany gramofon.
Sam od lat używam PJ 2 Xperience i jestem zadowolony.

Pzrerobiłem większość polskich konstrukcji w latach młodości i jeśli dziś cokolwiek bym kupił to raczej bardziej z sentymentu.
Zaznaczam to jest mój punkt widzenia i nine mam zamiaru wchodzić w dyskusje typu wyższości Świąt BN na Wielkanocnymi. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...