Skocz do zawartości

Słuchawki douszne


Recommended Posts

Witam,
chciałem prosić o pomoc w wyborze słuchawek dousznych. Tak do 50-60 zł.
Zależy mi żeby były wygodne i nie wypadały z uszu, nawet ceną jakości dźwięku. W 90% będę z nich korzystał w połączeniu z Sansa Clip+. Cudów się nie spodziewam icon_smile.gif

Każda pomoc się przyda - zwłaszcza, że jest dużo słuchawek w tej cenie, wszyscy chwalą/ganią swoje, ale nie znalazłem porównania między nimi :/

Ps. Słuchawki dokanałowe odpadają, tak, wiem że są super, ale nie czuje się w nich komfortowo i nie mogę po nich nurkować icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Witam,
chciałem prosić o pomoc w wyborze słuchawek dousznych. Tak do 50-60 zł.
Zależy mi żeby były wygodne i nie wypadały z uszu, nawet ceną jakości dźwięku. W 90% będę z nich korzystał w połączeniu z Sansa Clip+. Cudów się nie spodziewam icon_smile.gif

Każda pomoc się przyda - zwłaszcza, że jest dużo słuchawek w tej cenie, wszyscy chwalą/ganią swoje, ale nie znalazłem porównania między nimi :/

Ps. Słuchawki dokanałowe odpadają, tak, wiem że są super, ale nie czuje się w nich komfortowo i nie mogę po nich nurkować icon_wink.gif



Ze swojej strony poleciłbym Ci słuchawki AKG K 321.
Używam modelu wyższego i jestem bardzo zadowolony. Dźwięk na bardzo przyzwoitym poziomie, jakość wykonania również.
Mógłbym mieć kilka uwag co do połączenia kabla z wtyczką mini jack (ma prawo się wyrobić). Jednak były one przeze mnie dość mocno użytkowane, chyba mają prawo.
Cena trochę wyższa od zakładanego przez Ciebie maksimum (około 90zł), ale myślę, że warto.
Być może znajdziesz taniej na Allegro.

Pozdrawiam
Michał
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...