Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Negev

Mogę połączyć dwa wzmacniacze

Recommended Posts

Chcialbym podlonczyć dwa wzmacniacze do siebie: Do SONY TA-AX 310 chcialbym przyczepic Unitre ŁZR 3015. Albo na odwrót. Czy jesli podloncze Sony do Unitry przez wyjscie sluchawkowe to nic sie nie stanie?

Po pierwsze: Dwa wzmaki = 4 kolumny
Po drugie: Moj znajomy stękał ze jesli podlącze przez AUX to moge spalic jeden ze wzmaków, a jesli przez wyjście sluchawkowe to ten drugi wzmak zostanie potraktowany jako sluchawki i nic sie nie stanie. Napewno wiesz jak dziala wyjscie sluchawkowe w Unitrze: Jesli nie zmienie źródla w niej to dzwiek poplynie zarówni z dwoch wzmakow. Pytam bo nie mam pewnosci czy nie spale SONY. Jesli to zrobie to zapakuje zdjecia na forum icon_idea.gif

Cytat

Po pierwsze: Dwa wzmaki = 4 kolumny
Po drugie: Moj znajomy stękał ze jesli podlącze przez AUX to moge spalic jeden ze wzmaków, a jesli przez wyjście sluchawkowe to ten drugi wzmak zostanie potraktowany jako sluchawki i nic sie nie stanie. Napewno wiesz jak dziala wyjscie sluchawkowe w Unitrze: Jesli nie zmienie źródla w niej to dzwiek poplynie zarówni z dwoch wzmakow. Pytam bo nie mam pewnosci czy nie spale SONY. Jesli to zrobie to zapakuje zdjecia na forum icon_idea.gif

Skoro żadny ze wzmacniaczy nie posiada wyjść na cztery kolumny to
możesz wzmacniacz podpiąć jeden do drugiego przez aux nic się nie stanie na pewno, wyjście we wzmacniaczu masz opisane jako TAPE

Zgadza sie! Jak tylko zbuduje drugi zestaw kolumn, zamieszcze zdjecia w jaki sposob je umiescilem i poprowadzilem kable. Dzieki za porade!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować