Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
do9do

Onkyo CS-V645

Recommended Posts

Witam
Od ponad roku mam Onkyo CS-V645. Czy można ten zestaw jakś powiekszyć by zwiększyc jakość i moc dzwieku (np. przez subwoofer). Jeśli tak to co polecacie? Oczywiście zeby dało sie podłączyć do stacji.Zdjecia

Cytat

Witam
Od ponad roku mam Onkyo CS-V645. Czy można ten zestaw jakś powiekszyć by zwiększyc jakość i moc dzwieku (np. przez subwoofer). Jeśli tak to co polecacie? Oczywiście zeby dało sie podłączyć do stacji.Zdjecia

Witam,

Nie wiem o jaką stację Ci chodzi. Chyba o iPoda. Ten sprzęt ma audio out więc cokolwiek w danej chwili odtwarza powinien puszczać na to wyjście. W takiej sytuacji dowolny wzmacniacz spełniłby swoją rolę.

pozdrawiam Filozof71

Jako stacje miałem na myśli amplituner (dokładnie CR-245). Czyli powiadasz że moge do niego coś podłaczyć ale jakim kablem ewentualnie zrobic takie połaczenie między tym co mam a przyszłym wzmacniaczem.

Cytat

Jako stacje miałem na myśli amplituner (dokładnie CR-245). Czyli powiadasz że moge do niego coś podłaczyć ale jakim kablem ewentualnie zrobic takie połaczenie między tym co mam a przyszłym wzmacniaczem.

Hmm. Ze zdjęć wynika, że CR-245 ma tylko wyjście na sub więc możesz go wykorzystać. Główne głośniki tej wieżyczki nie będą od tego grały głośniej. Wzmacniacza nie da się do tego podpiąć. Tylko nie za bardzo to rozumiem bo wcześniej pisałeś o modelu CS-V645, który ma i stację dokującą i wyjście na wzmacniacz.

pozdrawiam Filozof71

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować