Skocz do zawartości

Pomoc, Behringer Ultrabass BX300


poniohp

Recommended Posts

Witam. Jestem w posiadaniu sprzętu Behringer Ultrabass BX300 i Behringer GM108. Wszystko działa i są kable. Nie znam się na tym kompletnie, ale chciałbym zrobić z tego jakiś głosnik/sprzęt audio, nie wiem nawet jak to nazwać. Prawdopodobnie potrzebuje przejściówki : http://sklep.rms.pl/index.php?p875,przejsc...m-stereo-agjwmj żeby podłączyć to do laptopa. Żeby taki sprzęt grał dobrze, potrzebuje jeszcze czegoś ? Chciałbym też dokupić jakiś odtwarzacz CD/USB z możliwością podłączenia pod ten sprzęt. Za wszystkie rady dzięki icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ze sprzętu estradowego zrobić audio? Z dwóch piecyków stereo nie złożysz. To tak, jakbyś chciał z dwóch motocykli sklecić samochód.
Komputer możesz podłączyć. Musisz kupić kabel, który ma wtyczki odpowiadające wyściu komputera i wejściu piecyka. Czyli chyba przejściówkę (z kablem) mały jack --> duży jack.
Oczywiście jeśli masz taki kabel podpięty do wzmacniacza (wejścia) a od strony komputera jest duży jack, to kupisz taką przejściówkę jak podałeś w linku.
Czy jest sens dokupić do tego odtwarzacz CD? Nie! Bo i tak będziesz korzystał tylko z jednego pieca naraz. Dźwięk będzie mono i do tego słabej (jak na sprzęt do domowego użytku) jakości. Płyty możesz puszczać z komputera. I tak większej różnicy tu nie będzie.
Jeśli źle Cię zrozumiałem, to mnie popraw.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...