Skocz do zawartości

Wkladka do gramofonu


Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczow. Prosze o pomoc w wyborze wkladki do gramofonu sansui sr-525. obecna wkladka to at91 wiec wybitna nie jest. kupilem gramofon niedawno jego stan jest idealny wszystko dziala perfect. Testowalem go przez kilka tygodni i odnioslem wrazenie, ze to na pewno nie jest szczyt jego i moich mozliwosci. Gramiak pracuje z preampem ca azur 651 i amplitunerem ca 540. kolumny jamo maja juz z 20 lat i brzmia niezle.W sklepie polecali mi wkladke At120 z racji latwosci kalibracji bo obecna tez tej firmy. Ramie posiada mozliwosc regulacji na wysokosc, wiec chyba z doborem wkladki nie powinno byc problem. Co do napedu jest on bezposredni i jest to tez calkowity manual. Czytalem wiele postow ale mam juz metlik w glowie, moze cos poradzicie, z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich zafascynowanych analogiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado i napęd bezpośredni... pogooglaj o tym konkretnym modelu. O ile marka chwalona jest za jakość dźwięku, to ma słabe ekranowanie i przy napędzie bezpośrednim mogą występować przydźwięku w miarę zbliżania się ramienia do środka płyty. Zaznaczam, że nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale takie informacje dość często przewijają się na temat Grado.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...