Skocz do zawartości

Chord epic twin czas wygrzewania


Recommended Posts

Witam, kupiłem 3 tygodnie temu kabel głośnikowe chord epic twin gra on już ponad 100 godzin, czy jest to wystarczające a żeby sie wygrał w 100%. Kabel który miałem pożyczonych do odsluchu grał o wiele lepiej niewiem czy tamten był wygrzany a moj nie. Drugą rzeczą jest nadruk na kablu w moim jest napisane the chord company epic. A na innych kablach jest the chord company epic twin i nie wiem czy nie mam jakiś podróbki. Kabel w górze gra jak by było wszystko sklejone a w dole jest tak rozlany i mechaniczne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś ten kabel? Czy jako nowy a może używany? Poprzedni był z tego samego źródła?
Powinno być Twin. Nie wiem, może to poprzednia wersja?
Może zrób zdjęcia i wyślij do dystrybutora albo któregoś z dealerów zapytanie czy to oryginalny kabel. albo co to za model?
Jeśli masz taką możliwość, to oddaj ten kabel. Myślę, że 100 godzin powinno wydobyć z niego większość cech, które pamiętasz z poprzedniego odsłuchu. Chyba coś tu jest nie tak.
I na koniec. Na pewno dobrze podłączyłeś kable, nie zamieniłeś plusa z minusem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gdzie kupiłeś ten kabel? Czy jako nowy a może używany? Poprzedni był z tego samego źródła?
Powinno być Twin. Nie wiem, może to poprzednia wersja?
Może zrób zdjęcia i wyślij do dystrybutora albo któregoś z dealerów zapytanie czy to oryginalny kabel. albo co to za model?
Jeśli masz taką możliwość, to oddaj ten kabel. Myślę, że 100 godzin powinno wydobyć z niego większość cech, które pamiętasz z poprzedniego odsłuchu. Chyba coś tu jest nie tak.
I na koniec. Na pewno dobrze podłączyłeś kable, nie zamieniłeś plusa z minusem?


Witam, kabel został zakupiony audiocenter Kraków, kabel jest nowy poprzedni był z tego samego żródło. Kabel jest na 100% podłączony dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisz czy zadzwoń do nich. Przedstaw jak się sprawa ma i co oni na to? Może pomylili kable i dali Ci inny model? A może te kable faktycznie aż tak długo się wygrzewają, choć nie chce mi się w to wierzyć. Myślę, że otrzymasz od nich jakąś odpowiedź, może wskazówkę a może wymienią Ci kable na inne? Spróbuj.
I daj znać jak to dalej się potoczyło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...