Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Jedi1989

Ponowna prosba o porade ! Zestaw pod laptopa- karta dzwiekowa , głosniki 2.1,2.0 , słuchawki nauszne (1500zł)

Siema jakis czas temu napisalem na tym forum w sprawie odtwarzacza mp3 i sluchawek. Polecono mi Sanse Clip Zip + słuchawki Rock it sounds R-5- + Rockboxa. Zestaw ten kupiłem i używam go już ponad miesiac i jestem bardzo zadowolony, z kazdym kolejnm przesluchanym utworem bylem bardziej przekonany ze dobrze wydalem pieniadze. Rzeczywiscie sluchawki maja malo basu ale w rockboxie nie ma problemu z skorygowaniem tego. Teraz zamierzam kupic cos podobnego jak napisalem w temacie. I tak samo jak poprzednim razem gubie sie i nie mam pojecia co mam wybrac. Myslalem o jakims soundblasterze zewnetrzym bo wiadomo karta dzwiekowa w laptopie jest slabiutka i kolumnach lub zestawie 2.1 oraz sluchawkach nausznych do sluchania gdy nie bede mogl odpalic muzy na glosnikach. Zaznacze ze jestem studentem i zazwyczaj dysponuje ograniczona przestrzenia. Prosze o pomoc !

Tak na całosc. Trzyma sie ten zestaw w ogole kupy? Czy moze lepiej z czegos zrezygnowac, a doplacic do czegos innego?

Myslalem o sluchawkach marshalla major fx 50 , ale pewnie za ta cene mozna kupic cos lepszego.

No ciekawa propozycja, ale myslalem raczej o troche drozszych glosnikach a tanszych sluchawkach. Np. BrainwavzHM5 + Microlab SOLO7c. Tylko ze te glosniki sa juz duzo wieksze i to moze byc problem. Co ty na to?

W swojej cenie są bardzo OK i mają świetne wyposażenie + zagrają z byle czego.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0