Skocz do zawartości

FiiO E12 vs.E17 + AKG K550


JR7

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar kupić wzmacniacz (opcjonalnie DAC) do moich K550,mogę kupić FiiO E12 lub E17.
Kwestia który z nich będzie lepszy,słucham Grunge,Metal,Folk.E17 ma DAC który nie jest mi niezbędny,ale mógłbym go używać przy PC. Macie jakieś doświadczenie z tym sprzętem,i może coś doradzić ?

Wiem,że K550 mają 32 Ohm,ale mimo to chcę kupić AMP.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem konstrukcji otwartych, ale z racji tego, że słucham muzyki nonstop wybrałem zamknięte K550 jako słuchawki 'przenośne'. Jestem bardzo zadowolony.
Sądzisz,że E12 lepiej się sprawdzi? Myślę,że móc wyjściowa nie jest najważniejsza, K550 że zwykłej Sansy Clip+ grają bardzo dobrze, chcę poszerzyć scenę dodać trochę basu. Ciężko coś na temat tych urządzeń znaleźć w odniesieniu do moich słuchawek.Dodatkowo cena podobna, stąd mój dylemat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do tego FiiO jakiegos pecha. Kiedys kupilem D3, bo nie mialem wyjscia Coax w kompie to po pol roku schrzanilo Line Out. Oczywiscie paragon gdzies wyrzucilem, bo pomyslalem co tam moze sie zepsuc. W zeszłym roku kupilem tego taniego daca D3. Odrazu na dzien dobry okazalo sie ze zasilacz zepsuty. Odeslalem, przyslali nowy. A jakis meisiac temu okazalo sie ze i w D3 Line Out 3.5mm przyrywa jeden kanal. No i i znowu odsylanie. Tym razem mialem paragon. Wymienili cale urzadzenie na nowe i zaczelem sie zastanawiac ile to kosztuje hurtem od Chinczyka skoro nawet nie chcialo im sie rozebrac urzadzenia i dolutowac do plytki gniazda, bo jak poruszalem wtykiem to łączyło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze siedza tam kosci Wolfsona nic nie znaczy. A takie obudowy to na kilogramy mozna kupic. To proste KITy. Ja powiem tyle ze od nich nic wiecej nie kupie. A ten D3 juz mi tez nie potrzebny w zasadzie, bo bede korzystal z DACa we wzmacniacziu, a D3 to miala byc tylko taka alternatywa.
Do tego jak włączałem w kuchni np piekarnik, czyli silny odbiornk prądu to na sutek skoku napięcia w sieci DAC zaczynał głośno szumieć az mało głośnikow nie popaliło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że stabilizator napięcia to standard. Tłumi wszyskie "szumy" i stabilizuje spadki.W moim stabilizatorze napięcie może zjeść do 176V i praca urządzeń pozostaje stabilna. W moim przypadku mówimy o przenośnym sprzęcie, więc zakłócenia z sieci mnie omijają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...