Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie


Eweret

Recommended Posts

Witam,
Postanowiłem kupić zestawy kina domowego do domu. Nie znam sie ani troche na kinach domowych. Tv oglądam bardzo rzadko, więc nie potrzebuje żadnych "hiciorów" - po prostu chcę, żeby coś takiego było.
Zależy mi również aby tylne głosniki były bezprzewodowe oraz żeby wszytskie głosniki były jak najmniejsze. Potrzebuje li tylko do oglądania tv
Bardzo prosze o jakies proozycje.
co do ceny - szczerez to nie wiem, ale powiedzmy że max 1500 PLN

Uprzejmie dziekuje icon_smile.gif
b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem słuchawek bezprzewodowych za ok. 400zł ( patrząc więc w relacji ceny za całe to kino , były drogie ), jakość była jak na niedostrojonym radiu usiłującym trzymać częstotliwość. Lepiej kupić mniej, a lepiej, dobre 9,1 to kwota min trzy, czterokrotnie krotnie wyższa. Czy solidne normalnie wyglądające 5.1 już się zdeaktualizowało ?
Nie lepiej kupić takie coś, onkyo ht-s4505 http://www.ceneo.pl/22553636 jak nabierzesz kiedyś apetytu na większe kolumny to dokupisz , te są w zasadzie gratis, a amplituner przyzwoity i nie jednorazówka jak te plastiki koreańskie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...