Skocz do zawartości

Amplituner do 450zł


artur918273

Recommended Posts

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum wszystkich serdecznie witam!

Teraz przechodząc do celu składam pierwszy zestaw kina domowego, zawsze korzystałem z głośników komputerowych logitech z-5500 na chwilę obecną logitech x-540. Z wielu informacji wyczytałem że kino powinno lepiej zagrać niż takie plastikowe głośniki a jest w podobnej cenie do z-5500 a przynajmniej takie jak ja chce złożyć icon_wink.gif

Ogólnie ma to być podłączone SPDFI do komputera. Filmy/muzyka/gry. We wszystkim lubie jedno aby był głęboki nie dudniący bass. Może, aż tak dobrze nie osiągne tego u siebie bo kupiłem bardziej budżetowe głośniki a mianowicie Onyx 100. Na tyle mi budżet pozwolił.

Teraz zamierzam jeszcze dokupić amplituner lecz jak pisałem za bardzo jeszcze się nie znam i nie chciał bym kupić byle czego.

W oko wpadł mi taki jak Denon AVR-1306 lecz jak wiadomo bardziej po wyglądzie to wybierałem niż po parametrach icon_razz.gif

I teraz do wszystkich użytkowników, czy to dobry wybór? może coś innego? Najbardziej chodzi mi o bass, aby był jak to ja ujmuję soczysty i głęboki, a nie twardy i płaski (coś w tym stylu miałem w z-5500 tylko dudniło a zadowolenie z słuchania żadne)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...