Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Po moim temacie w którym kompletowałem stereo przyszedł czas na pomyślenie o umileniu sobie pracy.
Póki co w pracy używam słuchawek Creative Aurvana Live. Jest to konstrukcja Denona którą Creative odkupił, wsadził trochę gorszy kabel i obudowę. Dźwiękowo są dla mnie świetne. Jednak nie mają szans pokazać swoich możliwości pod zintegrowaną kartą dźwiękową Realteka. Dlatego proszę o pomoc w doborze źródła dla nich.
Poszukuję urządzenia które można podłączyć przez USB do komputera. Na wyjściu oczekuję typowego złącza słuchawkowego Mini-Jack.
Co do budżetu... szczerze nie umiem ocenić ile powinienem przeznaczyć. Póki co powiedzmy, że 200zł. Znalazłem takie coś:
http://allegro.pl/muse-mini-dac-24bit-192k...4228300907.html
Czy to jest sensowna propozycja? Czy wystarczy do napędzenia moich słuchawek? Słucham raczej cicho.

Nie oczekuję cudów. Ładna szeroka scena, dobra separacja instrumentów. Preferuję raczej ciepłe brzmienie dobrze wypełnione, jednak takie które nie ujmuje detaliczności utworów.

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Zainwestowałem w Fiio E07K. Z zakupu jestem bardzo zadowolony. Praktycznie nie można porównać dźwięku generowanego przez kartę muzyczną komputera do dźwięku jaki generuje to urządzenie. Gra dość efektownie, z dużą dynamiką. Scena jest na przyzwoitym poziomie, bardzo zadowalająca separacja instrumentów. Wg mnie to świetne urządzenie zważając na fakt o ile uszczupla portfel przy zakupie.
Jeżeli ktoś szuka małego mobilnego DAC'a z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym polecam spojrzeć na Fiio E07K.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...