Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
m8kbv

Subwoofer do muzyki (stereo)

Recommended Posts

Witam.
Wiem że jest wiele podobnych tematów nawet na tym forum, nigdzie jednak nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi.
Wiem że do słuchania muzyki najlepiej by subwoofer był w obudowie zamkniętej, wiem że w tej cenie ciężko się zmieścić z dobrym subem, że polecane są firmy REL i velodyne. Doczytałem się również, że do stereo nie kupuje się subwoofera (choć opinie są różne i należę jednak do tych którzy preferują suba w swoim stereo).
Słucham każdego rodzaju muzyki i muzyka jest wyższym priorytetem niż oglądanie filmów z basem zapierającym dech w piersiach.
Ze względu na organiczony budżet oparłem się na kilku skrzynkach dostępnych na popularnym portalu aukcyjnym i do wyboru padły dwie sztuki w tej samej cenie:

SKRZYNIE ZAMKNIĘTE:
Accoustic Energy Radiance
Kef PSW2500 (zdarza się, że pada elektronika)

Skrzynie otwarte:
Monitor Audio BRW10
Klipsch RPW10 (nowy)

O ile da się znaleźć coś na temta PSW2500, o tyle na temat Accoustic Energy nie znalazłem aż tylu opinii. Ten pierwszy podoba mi się bardziej wizualnie ale rzecz jasna to nie ma wyglądać, to ma grać i cieszyć ucho.
Czy znacie te modele? Może ktoś powie który z nich gra lepiej?
Do suba podpięty będzie Monitor Audio BX2 wraz z amplitunerem HK3390. Metraż w pokoju hmm.. raz 12m2 raz 25m2 (jednak sprzęt nie służy mi do nagłaśniania pokoju).
Może jednak polecicie coś od siebie?
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować