Skocz do zawartości

Stereo VS Kino domowe w tej samej cenie do domu


Piteero

Recommended Posts

Cześć!
Jestem obecie na etapie poszukiwania systemu audio do nowo wyremontowanego salonu o wielkości 20m2. Obecnie gra mi w pokoju budżetowe "kino" 5.1 Philipsa kupione 5 lat temu za 800zł...Powiem szczerze, że nie brzmi najgorzej Albo ja mam niewprawne ucho icon_smile.gif W tym momencie i dla lepszego brzmienia i dla stylistyki chciałbym mieć lepszy i ładniejszy sprzęt. Generalnie skłaniałbym się bardziej ku wzmacniaczowi + dwóm kolumnom z przodu, ale z uwagi na fakt, że oglądam też filmy - pasowało by też kino w rozkładzie 5.0 (i dokupic później suba). Powiedzmy, że 50% stanowią seriale, programy rozrywkowe, Discovery, Animale itp, 30% będą to filmy zazwyczaj akcji. Reszta czyli 20% będzie to muzyka, gry itp. I naprawdę bije się z myślami, bo najchętniej widziałbym w tym salonie minimalistycznie 2 kolumny w systemie stereo, no ale z drugiej strony będę też oglądał filmy Wybrałem sobie takie oto dwa zestawy (jeden to stereo a jeden to KD):
- Yamaha RN500 + Pylony Audio Pearl 25
- Onkyo 535 + Jamo 606 bez suba

Proszę o jakieś sugestie i porady co by było z Waszego doświadczenia lepszym wyborem biorąc pod uwagę moje preferencje.

Pozdr
Piotrek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...