Skocz do zawartości

Słuchawki do 150zł i przenoszenie muzyki z telefonu na inne urządzenia


Recommended Posts

Witam, szukam dobrze izolujących słuchawek nausznych z zastosowaniem gry filmy i muzyka, z mikrofonem i mocnym kablem, do 150zł.

Chciałem tez dowiedzieć się za pomocą czego mogę odtwarzać muzykę z tel, włączoną w odtwarzaczu, youtube, czy radio (open fm) na innych urządzeniach typu, wieża, radio samochodowe, laptop w przypadkach gdy nie ma wifi i neta mam tylko w tel . Chodzi o to żeby dźwięk z tel przenosić na głośniki tych urządzeń, co do tego potrzeba by dźwięk był głośny i czysty? Jakieś kable, przekaźniki? Tylko chciał bym by był to jeden kabel, a nie zestaw wielu, jakiś uniwersalny. I po porostu podłączam i działa. Możecie mi powiedzieć, ew. wytłumaczyć? Streszczając, chciał bym uniwersalny sposów na przenoszenie muzyki z tel na inne urzadzenia, sposób który działał by na wszystkich radiach, wieżach itd..

to samo pytanie jeśli chodzi o pendrive, jeśli mam wejście w wieży czy w radio to podłączam naciskam play i odtwarza? Coś mi się wydaje, że to nie jest takie piękne bo przecież mogę mieć muzykę w rożnych folderach itd to urządzenie nie koniecznie musi czytać muzykę.

Mam nadzieje, że to dobry dział i co do słuchawek mam kilka typów :
Steelseries Siberia V1
STEELSERIES SIBERIA V2
CREATIVE SB 3D TACTIC ALPHA
OZONE RAGE ST
STEELSERIES 5H V2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...