Skocz do zawartości

Canton Chrono 509.2, 505.2, 502.2 + Onkyo TX-NR626, TX-NR636 lub TX-NR818


ziomalbpl

Recommended Posts

Witam.
Chciałbym zestawić ze sobą na potrzeby kina domowego głośniki Canton Chrono 509.2, 505.2, 502.2 i sub 8.2 (duży plus za wygląd) z amplitunerem Onkyo. Wybór jest pomiędzy modelami TX-NR626, TX-NR636 i TX-NR818. Zależy mi również, żeby grały bardzo dobrze w stereo. Jeżeli chodzi o muzykę, to skupiam się na szczegółach i czystości brzmienia dźwięku (muzyka typu: rock, instrumentalia, itp.).
Moje pytania to:
1. Czy Canton i Onkyo to dobrzy producenci jeżeli chodzi o trwałość i niezawodność sprzętu?
2. Czy zestawienie tych głośników z marką Onkyo to dobre połączenie jeżeli chodzi o moje potrzeby?
3. Czy Onkyo da radę obsłużyć Cantony pod względem technicznym, aby wydobyć z nich wszystko co najlepsze, a jeżeli tak, to który model wybrać?

Zastanawiam się jeszcze nad Canton 508.2. Czy oprócz różnicy w mocy tych kolumn (509.2 i 508.2) i wielkości, różnią się one od siebie jakością dźwięku, czystością grania i szczegółowością? Mam pomieszczenie 20 m kw. i zakładając, że dźwięk jest taki sam, to czy 508.2 nie byłoby lepsze?

Proszę o opinie na ten temat, gdyż jest to moje pierwsze kino domowe i chciałbym się nie zawieść, a z tego co się już do tej pory zorientowałem to myślę, że Canton i Onkyo może być dobrym duetem.

Z góry dziękuje za wszystkie opinie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...