Skocz do zawartości

Zestaw stereo, 25m2 ( Nowy, używany)


Daniello1991

Recommended Posts

Witam jestem na kupnie, swojego pierwszego zestawu stereo.
Wiadomo, że chciał bym kupić jak najtaniej ale myślałem coś o przedziale kwot 3000zł -5000zł w zależności czy będą to nowe podzespoły czy używane, gdyż takie też rozważam.
Tak jak wspomniałem chodzi mi o stereo ale w przyszłości z możliwością dokupienie głośników i słuchania też 5.0 lub.5.1 przy filmach.
Intereswały by mnie też bajerki typu bluetooth stąd wybór padł na amplituner (rozważam zakup dwóch modeli póki co : HK AVR171 lub Denon x1100w) no i do tego dwie kolumny
( tu natomiast zastanawiałem się nad Wharfedale Diamond 10.7 lub Roth Oli 40).
Pomieszczenie w jakim chciał bym umieścić kolumny to pokój o powierzchni ok 25m2 ( Panele, dywanik,dwie sofy, bez firanek)
Co do muzyki jaką słucham to jest to właściwie wszystko, począwszy od Rapu, Polski Rock, a czasami nawet muzyka Klasyczna.

Prosił bym o jakąś podpowiedz co do podanych przeze mnie, głośników oraz amplitunera, bądź też jakieś inne propozycje.
Pozdrawiam i dziękuję
Dodam że jestem laikiem, dlatego nie potrzebują jakiegoś wygórowanego sprzętu, jeżeli będą pieniądze a podłapię bakcyla, w przyszłości mogę zmienić na coś lepszego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...