Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w doborze kolumn


wykr

Recommended Posts

Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz, ale pewnie nie ostatni icon_smile.gif .W zeszłym roku przeprowadziłem się z mieszkania w bloku do domu jednorodzinnego i od tego czasu słucham muzy wyłącznie w słuchawkach.Jestem w posiadaniu od nowości technicsa su-v500, na pewno mocno tu krytykowanego który zasilał radzieckie kolumny Amphitone AC 022 Moc sinus: 150W Impedancja 4 ohm. Zestaw grał jak dla mnie super, szczególnie dał się słyszeć miękki, piękny bas (tak to pamiętam).Kolumny poszły do śmietnika, został wzmacniacz .Pomieszczenie (salon )jest problematyczne z powodu gabarytów, jest wysoki na 7 metrów a powierzchnia około 60 metrów kwadratowych.Wiem że będzie bardzo trudno tu o jakość z latającymi wielokrotnie odbitymi dźwiękami, ale coś musi być na imprezki.Zastanawiam się nad altonem 80 lub 110, może mi doradzicie ewentualnie coś innego za zbliżone pieniądze dodam że rock i metal są mi obce.Bardzo proszę o wskazówki będę wdzięczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...