Skocz do zawartości

Wymiana CD i wzmacniacza


karol80

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie i chciałbym prosić Was o pomoc.
Mój aktualny system audio to Marantz CD 63 MKII KI Signature, Creek 4330 i kolumny Dynaudio Audience 40.Kolumny chciałbym pozostawić,a wymienić CD i wzmacniacz.
Zastanawiam się nad CD Marantza SA-15S2 czy SA-8005?
Co do wzmacniacza,moje opcje to Creek Evolution 2,Creek 5350 Evolution, a może Electrocompaniet PI-2?
Jakie jest wasze zdanie na temat tych klocków? Znacie może jakieś adresy internetowych zachodnich sklepów gdzie można kupić ten sprzęt taniej niż u nas?

Pozdrawiam i dziękuję!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podałeś za mało informacji. Ani budżetu, ani jakie i jak urządzone pomieszczenie, ani jakiej muzyki słuchasz, czy jakie masz upodobania brzmieniowe. Poza tym dobrze byś napisał swój pierwszy post zgodnie z tym co proponuje RoRo.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Zestaw, który proponujesz jest dość bezpiecznym przejściem na wyższy poziom. Ja proponowałbym się zastanowić również nad wyższym modelem kolumn Dynaudio albo może kolumnami innej marki.
Przede wszystkim jednak, jeśli chciałbyś naprawdę lepszej jakości proponuję sprzęt z drugiej ręki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...