Skocz do zawartości

subwoofer samsung


jankiel

Recommended Posts

Witam wszystkich

Potrzebuję pomocy. Zupełnie się nie znam na temacie i sam nie dam sobie rady. Zapewne dla znawców mój problem będzie prosty.

Mam kino domowe Samsung HT-BD7200. Niestety kupiłem od brata który mi sprzedał po okazyjnej cenie bez subwoofera. Na początku mi to nie przeszkadzało ale teraz bym chciał mieć jakiś subwoofer i nie wiem jaki dokupić aby był kompatybilny (są tu specyficzne wtyki do kina domowego) i aby czasem nie spalić kina domowego. Czy może ktoś coś doradzić? Poniżej link do instrukcji i specyfikacja


http://www.videotesty.pl/produkt/692/Samsu...200/instrukcja/

• Konstrukcja i system1-drożny, pasywny
• Pasmo przenoszenia160 kHz
• Skuteczność90 dB
• Moc RMS134 W
• Impedancja3 om
• Typ obudowybrak danych
• Wymiary (WxSxG)25,6x25,6x29,7 cm
• Waga4.4 kg

pozdrawiam
i z góry dziękuję
Paweł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi gotowymi zestawami niestety tak jest, że praktycznie nic nie można zmienić. Są niejako strojone i budowane jako całość, a specyficzne końcówki to nijako zabezpieczenie typu nie podłączaj nic innego! Takowe gotowe zestwy kinowe muszą też mieć suba z założenia, bo frontowe głośniki z racji specyficznej budowy nie odtwarzają normalnego basu, zazwyczaj nawet nie jest im podawane to niskie pasmo z jednostki centralnej.
Gdyby to był sub aktywny problemu praktycznie by nie było, ale tu napisałeś że jest pasywny czyli jest "zasilany" z jednostki centralnej. Należałoby szukać takiego po giełdach i aukcjach wśród tych ludzi co zepsuła się im jednostka centralna, lub napisać do samsung poland czy może być inny model suba ich firmy, czy pasuje technicznie i jego "końcówka"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...