Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do 13m2


B11

Recommended Posts

Posiadam Wzmacniacz Nad C 356bee i CD Xindak Muse 2.0 i kolumny podłogowe Acoustic Energy Neo 4 i wszystko było super dopóki nie przetestowałem zestawu z kolumnami podstawkowymi, które to niestety w moim metrażu zagrały duzo lepiej niż podłogówki. Mam równiez kino domowe Yamaha RX-V1067 z zestawem 5.1 AE przy czym fronty musiałem zawsze przepinać jak chciałem posłuchac stereo, do Nada. Frontowe teraz zostawił bym pod kinem domowym bo tu i tak dzwięk mikrofonem Yamachy ustawiony a do CD i NAD 356 chcę kupić kolumny podstawkowe i pierwszy typ to Acoustic Energy Radiance 1. Poniewaz model niszy Acoustic Energy Neo 1 zagrały swietnie górą pasma, dosc mocno wybrzuszonym ale bardzo ładnym srodkiem tylko najniższych częstotliwości moze ciut brakowało. Drugi typ to Sonus Faber Toy Speaker tylko o tych kolumnach bardzo mało wiem i nie wydaje mi sie aby oferowały tyle żywiołowości w dzwięku co AE. Dali raczej odpadają mocno gorą grają. Macie jakies propozycje podstawkowych z mało szczegółową delikatną górą pasma z dobrym żywym środkiem i nie oszczędnym basem, nowych lub używanych za parę do 3.000pln to piszcie. Moze cos z Monitor Audio ich akurat mam możliwość przesłuchania wszystkich modeli. Słucham muzyki od Metalu po Jazz (każdej)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...